Navigácia

Obsah

Výsledky 2. kola plošného testovania na ochorenie COVID-19

Typ: ostatné
výsledky a poďakovanie

V priebehu víkendových dní 7. a 8. novembra 2020 prebiehalo v našej obci 2. kolo plošného testovania na ochorenie COVID-19, na ktorom bolo 549 osôb testovaných, z toho bolo 20 osôb pozitívne testovaných, čo činí 3,64 %. 

Žiadame všetkých pozitívne testovaných a ich blízkych z domácnosti, aby dôsledne dodržiavali domácu karanténu a neohrozovali tak zdravie ostatných občanov. Zároveň im prajem skoré uzdravenie a ľahký priebeh ochorenia. Byť pozitívnym nie je hanba.

Všetkých ostatných občanov žiadam, aby dôsledne dodržiavali opatrenia nariadené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Zároveň úprimne ďakujem celému odbernému tímu, ktorý pôsobil na našom odbernom mieste- zdravotníkom, administratívnym pracovníkom, príslušníkom Ozbrojených síl Slovenskej republiky, príslušníkom Policajného zboru Slovenskej republiky, dobrovoľníkom z Dobrovoľného hasičského zboru v Dolnej Breznici a zamestnancom Obecného úradu v Dolnej Breznici za prípravu odberného miesta a bezproblémový priebeh oboch testovaní.

V  neposlednom   rade    ďakujem   všetkým    testovaným   osobám   za  ich  trpezlivosť  pri čakaní
a za účasť na testovaní, čím prispeli k lepšej epidemiologickej situácii v našej obci.

 

                                                                                                                                     Ing. Lukáš Pekara

                                                                                                                          starosta obce Dolná Breznica

 

Odberný tím


Vytvorené: 9. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 9. 11. 2020 12:34
Autor: Správce Webu