Navigácia

Obsah

Budovanie optickej telekomunikačnej siete v našej obci - oznam

Typ: ostatné
optická telekomunikačná sieť

V dňoch 17. a 18. augusta budú v našej obci osoby splnomocnené spoločnosťou Slovak Telekom, a.s., do Vašich schránok roznášať tlačivá s možnosťou vyjadriť súhlas s vybudovaním kvalitnej optickej telekomunikačnej siete k Vašim domom.

Ak budete mať k tejto výstavbe nejaké otázky, tieto osoby Vám ich radi priamo zodpovedia. Celá projektová dokumentácia k investičnému zámeru spoločnosti Slovak Telekom, a.s. bude k dispozícii k nahliadnutiu na obecnom úrade.

Podmienkou vybudovania tejto telekomunikačnej siete, ktorá prispeje k zlepšeniu kvality bývania a rozvoju obce je súhlas nadpolovičnej väčšiny obyvateľov, preto Vás žiadam o dôkladné zváženie poskytnutia Vášho súhlasu.


Vytvorené: 10. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 10. 8. 2020 15:03
Autor: Správce Webu