Navigácia

Obsah

Aktuality- odpadové hospodárstvo

Typ: ostatné
všetko o triedení odpadu, kompostovaní a systéme odpadového hospodárstva v našej obci

Na internetovej stránke obce Dolná Breznica je novovytvorená položka Odpadové hospodárstvo, kde si občania môžu pozrieť aktuálne informácie o odpadovom hospodárstve v našej obci, rozmiestnenie kontajnerov na triedený zber odpadov, rôzne návody, letáky, videá a prezentácie o triedení odpadu, rôzne návody, letáky a brožúry o kompostovaní odpadu. Táto stránka bude postupne dopĺňaná o ďalšie dôležité informácie. Snažíme sa o to, aby občania mali čo najlepšie podmienky na triedenie odpadu, a aby produkovali čo najmenej zmesového komunálneho odpadu, keďže ich poplatok sa od 01.01.2020 odvíja od množstva práve tohto nevytriedeného odpadu, ktorý končí v bežných popolniciach.


Vytvorené: 12. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 12. 1. 2020 21:40
Autor: Správce Webu